A A A

Lakierobejce i lakiery

 • Sigmalife DS

  Do Drewna i Metalu
  Lakierobejca przeznaczona do ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych na zewnątrz budynków tj. okna, elementy elewacji, balkony, ogrodzenia.
 • Sigmalife DS Acryl

  Do Drewna i Metalu
  Lakierobejca przeznaczona do ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych, tj. okna, elementy elewacji, balkony, ogrodzenia do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Zabezpiecza powłokę przed działaniem grzybów pleśniowych.
 • Sigmalife VS Acryl

  Do Drewna i Metalu
  Wyrób przeznaczony do ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych, tj. okna, elementy elewacji, balkony, ogrodzenia, do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. W zestawie z Sigmalife DS Acryl tworzy system do ochrony i dekoracji drewna. Zabezpiecza powłokę przed działaniem grzybów pleśniowych.
 • Sigmavar S2U Satin

  Do Drewna i Metalu
  Lakier na bazie żywic poliuretanowo-alkidowych do stosowania jako powłoka wykończeniowa wewnętrznych elementów drewnianych tj. lamperii, drzwi, schodów, poręczy oraz parkietów.
 • Sigmavar WS Satin

  Do Drewna i Metalu
  Wodny lakier na bazie żywic poliuretanowo-akrylowych do stosowania jako powłoka wykończeniowa wewnętrznych elementów drewnianych tj. meble drewniane oraz drewnopochodne, boazerie, drzwi, schody, poręcze oraz parkiety.